• کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
  • امام جواد عليه ‏السلام : تَأخيرُ التَّوبَةِ إغترارٌ؛ به تأخير انداختن توبه، فريبْ‏خوردگى است.
  • امام جواد عليه ‏السلام : مَنْ زارَ عَمَّتى بِقُم فَلَهُ الجَنَّةُ؛ كسى كه عمّه‏ ام را در قم زيارت كند او اهـل بهشت است.
  • امام صادق عليه ‏السلام : مردم، بيشتر از آن‏كه با عمر خود زندگى كنند، با احسان و نيكوكارى خود زندگى مى‏ كنند و بيشتر از آن‏كه با اجل خود بميرند، بر اثر گناهان خود مى‏ ميرند.
تارخ انتشار: یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
کد: 3864

اطلاعيه تعيين حق التحرير سال ۱۳۹۸

به نقل از روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران مرکز، اطلاعيه كانون درخصوص تعيين حق التحرير سال ۱۳۹۸ به شرح زير اعلام شده است

اطلاعيه تعيين حق التحرير سال ۱۳۹۸

قابل توجه همكاران عزيز  

پيرو جلسات متعدد كارگروه تعيين حق التحرير در سال ۱۳۹۷ و اصلاحيه تنظيمي در سال ۱۳۹۸ و ارسال جداول مربوط به تعرفه حق التحرير به سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در مدت مقرر، پيگيري هاي مكرر و متعددي از طرف هيأت مديره كانون سردفتران و دفترياران از حوزه هاي معاونت محترم امور اسناد و اداره كل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاك كشور انجام پذيرفت و نهايتاً مقرر گرديد در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۵/۲۲ جلسه كارشناسي با حضور نمايندگان كانون سردفتران و دفترياران در محل سازمان تشكيل تا نظر كارگروه جهت استحضار رياست محترم سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و عندالزوم ابلاغ به دفاتر اسناد رسمي اقدام گردد. ضمناً با عنايت به ضرورت بررسي و پيگيري موضوع در جلسات كارشناسي از همكاران محترم دعوت مي‌گردد از هرگونه اقدامي كه نتيجتاً باعث تأخير در تشكيل جلسات كارشناسي گردد، خودداري نمايند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ورود به سامانه
پیوندها
راهنمای نصب
دانلود نرم افزار
لیست دفاتر اسناد رسمی