• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
ورود به سایت
واحد بیمه و درمان
دانلود
ورود به سایت
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: چهارشنبه 23 نوامبر 2016 - 11:41
کد: 2638

اطلاعيه واحد بيمه و درمان

اطلاعيه واحد بيمه و درمان كانون سردفتران و دفترياران در خصوص اصلاح روند ارايه خدمات درماني به همكاران اعلام شد.   به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران؛ واحد بيمه و درمان كانون سردفتران و دفترياران در راستای شفاف سازی و اصلاح روند ارایه خدمات درمانی به همکاران، و شیوه نامه تعیین نحوه [&hellip

اطلاعيه واحد بيمه و درمان

اطلاعيه واحد بيمه و درمان كانون سردفتران و دفترياران در خصوص اصلاح روند ارايه خدمات درماني به همكاران اعلام شد.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران؛ واحد بيمه و درمان كانون سردفتران و دفترياران در راستای شفاف سازی و اصلاح روند ارایه خدمات درمانی به همکاران، و شیوه نامه تعیین نحوه استفاده از مزایای خدمات درمانی کانون به شرح ذيل به اطلاع مي رسد:

بسمه تعالي

۱‏-همکاران سردفتر و دفتریار شاغل و بازنشسته با رعایت مفاد شیوه نامه پیوست، به صورت خوانا نسبت به تکمیل فرم شماره ۱ اقدام نمایند.

۲‏-به دلیل صرفه جویی در وقت همکاران، قبل از مراجعه به کانون سردفتران و دفتریاران، نسبت به اخذ فتوکپی خوانا از صفحات اول و دوم و توضیحات(در صورت وجود توضیح) اقدام فرمایند، در غیر این صورت در محل کانون، این امکان فراهم شده است.

۳‏-ارایه اصل شناسنامه بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل الزامی است.

۴‏-از ارسال مدارک به صورت ایمیل و یا پست و …. خودداری فرمایید. در غیر این صورت مدارک عودت می گردد.

۵‏-از مراجعه در غیر از روزهای تعیین شده خودداری فرمایید، چرا که مدارک قابل پذیرش نخواهد بود.

۶‏-ساعت مراجعه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ عصر تعیین شده است.

۷‏-ارایه اصل گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال و کمتر از ۲۷ سال تمام الزامی است.

فرزندان اناث مشروط به مجرد بودن، مطلقه شدن با ارایه اصل سند طلاق و یا عدم اشتغال به کار بیمه خواهند شد.همچنین همکاران سردفتر و دفتریار اناث کما فی السابق مجاز به بیمه نمودن همسران خود نیستند.

۸‏-ارایه عکس ۴*۳ برای افراد بالای ۵ سال در صورت فقدان عکس در پرتال، الزامی است.

۹‏-همکاران شهرهای استان تهران مانند فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، لواسان، فشم، پیشوا، ورامین قرچک، پاکدشت، ری، کهریزک، اسلامشهر، رباط کریم، قدس، شهریار و ملارد در تمام ایام هفته از مورخ ۱‏/۹‏/۹۵ الی ۱۷‏/۹‏/۹۵ می توانند از طریق مراجعه حضوری و یا مراجعه نمایندگان هر شهر نسبت به ارایه اسناد مورد نیاز اقدام نمایند.

۱۰‏- همکاران استان تهران که مطابق برنامه موفق به ارایه مدارک خود نشدند، می توانند روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۴‏/۱۰‏/۹۵ و ۵‏/۱۰‏/۹۵ (مختص همکاران شهر تهران) و همکاران شهرستانهای استان تهران روز دوشنبه ۶‏/۱۰‏/۹۵ جهت ارایه مدارک به کانون سردفتران و دفتریاران مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است از مورخ ۶‏/۱۰‏/۹۵ هرگونه پذیرش مدارک درمانی، پرداخت هزینه های درمان، معرفی نامه به بیمارستان، صدور دفترچه درمانی و …. صرفا به افرادی که نسبت ارایه مدارک اقدام نموده اند، ممکن خواهد بود.

 بااحترام

واحد درمان کانون سردفتران و دفتریاران

شیوه نامه تعیین نحوه استفاده از مزایای خدمات درمانی کانون سردفتران ودفتریاران

در راستای اجرای سیاستهای درمانی متناسب با شان وجایگاه واقعی همکاران وساماندهی تعداد افراد بیمه شده واشخاص تحت تکفل آنها وبرنامه ریزی برای ارائه خدمات شایسته درمانی واصلاح تعرفه ها و تمرکز ارایه خدمات درمانی به صورت متمرکز در کشور، دستورالعمل زیر لازم الاجراست:

۱–  نحوه استفاده وارائه خدمات درمانی به پدرومادر سردفتر یا دفتریار شاغل یا بازنشسته کانون درراستای اجرای دستورالعمل مورخ ۸۳/۱۲/۲۴ کانون سردفتران ودفتریاران :

ازتاریخ ابلاغ این شیوه نامه، کلیه اشخاص متقاضی ارائه خدمات درمانی مشمول این بند ،با شرایط ذیل می توانند از کلیه خدمات درمانی اعم از پرداخت هزینه ها ومعرفی نامه ها و…. استفاده نمایند:

الف: متقاضی، حداکثر تا مورخ ۹۵/۰۹/۲۵ تقاضانامه استفاده از خدمات درمانی به انضمام اصل شناسنامه وکارت ملی خود و پدر ومادرسردفتر یا دفتریار شاغل یا بازنشسته را درتهران واستانها، به کانون / جامعه مربوطه ارایه نماید.

روسای کانونها و جوامع در کلیه استانها، ضمن تصدیق اسناد ارایه شده واحراز ارشد بودن اولاد ذکور ویا احراز منحصر به فرد بودن ایشان ویا دریافت اصل احکام قضایی مرتبط با تکفل كه كانون سردفتران و دفترياران طرف دعوا بوده است، کلیه اسناد برابر اصل شده  متقاضی را به واحد درمان کانون سردفتران ودفتریاران ارسال می نمایند.

کانون سردفتران ودفتریاران حداکثر تا مورخ ۱۰/۲۵/ ۱۳۹۵ افرادی که مشخصات آنها ازسوی کانونها وجوامع ارسال گردیده است را از سازمان خدمات درمانی، تامین اجتماعی، بیمه نیروهای مسلح، بیمه شرکت نفت، بیمه صداوسیما، شهرداريها (و درصورت امكان بانكها) استعلام نموده و چنان چه متقاضی خدمات درمانی، سابقه ای دراین مراجع نداشته باشد، می تواند از واحد درمان، خدمات مربوطه را دریافت کند.

فرانشيز كليه خدمات درماني به نامبردگان ۵۰/% تعيين مي شود.

۲–  نحوه استفاده و ارائه خدمات درمانی به همکاران شاغل وبازنشسته وافراد تحت تکفل آنها

درکلیه استانها، همکاران شاغل و بازنشسته موظف هستند براساس برنامه ریزی اعلام شده از سوی کانون/جامعه آن استان، حداكثر تا مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰  اصل شناسنامه، خود و افراد تحت تکفل، را به نماینده محترم کانونها و جوامع ارایه و ریاست محترم کانونها و جوامع مبادرت به برابر اصل نمودن اسناد مربوطه نموده ومشخصات و اسناد کلیه افراد را به واحد درمان کانون سردفتران ودفتریاران اعلام نمایند.

با تصریح براین که نام افرادی در سامانه بیمه واحد درمان کانون سردفتران و دفتریاران به ثبت خواهد رسید، که نام آنها از سوی کانون/جامعه مربوطه به تایید رسیده و ارسال شده باشد.

کلیه فرزندان ذکور همکاران متقاضی خدمات درمانی که سن آنها حداقل ۲۲ سال وحداکثر ۲۷سال تمام است می بایست نسبت به دریافت گواهی اشتغال به تحصیل خود، خطاب به کانونها وجوامع محترم اقدام نموده واصل گواهی را تسلیم کانونها وجوامع نموده كه به انضمام اصل مدارک به واحد درمان کانون سردفتران ودفتریاران ارسال شود.

واحد درمان نیز برای این افراد، دفترچه درمانی يك ساله صادر نموده وتمدید دفترچه درمانی، منوط به اخذ گواهی مجدد و ارسال آن به کانون می باشد.

۳– در اجرای تبصره بند ۳ دستورالعمل مورخ ۸۳/۱۲/۲۴ شرایط تکفل خانواده سردفتران ودفتریاران، موضوع با تاييد پزشک معتمد کانون سردفتران ودفتریاران و مدیر واحد درمان کانون سردفتران ودفتریاران اجرا خواهد شد، مشروط بر اين كه حجر يا از كارافتادگي در دوره كفالت اتفاق افتاده باشد.

۴– در اجرای بند ۴ دستورالعمل شرایط تکفل خانواده سردفتران ودفتریاران مورخ ۸۳/۱۲/۲۴ به نحومقتضی وضعیت تجرد، تاهل واشتغال به کار فرزندان اناث همکاران سردفتر و همچنین پس از استعلام از سازمان تامین اجتماعی مبنی بر عدم اشتغال به کار، به صورت سالانه تحت پوشش قرار خواهند گرفت و تمدید ارائه خدمات منوط به اخذ استعلام مجدد از سوی واحد درمان خواهد بود ،به نحوی که اخذ استعلام و درمان نباید متوقف بماند.

مشخصات افراد مزبور، از سوي روساي محترم كانونها و جوامع مي بايست بر اساس جدول زير و در يك فايل ” اكسل ” به تفكيك به انضمام(برابر اصل شده شناسنامه بيمه شده اصلي و افراد تحت تكفل اصل گواهي اشتغال به تحصيل فرزندان ذكور)خواسته شده، به واحد درمان كانون سردفتران و دفترياران ارسال شود.

بسمه تعالي

قابل توجه کلیه همکاران محترم سردفتر ، دفتریار و بازنشسته

احتراماً بدینوسیله به اطلاع می رساند ، در اجرای شیوه نامه تعیین نحوه استفاده از مزایای خدمات درمانی کانون، مقتضی است مدارک ذیل را جهت تکمیل بانک اطلاعات افراد در واحد درمان مرکز (تهران) طبق جدول زمانی تعیین شده ، به کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز ارائه نمایید.

لازم به ذکر است درصورت عدم ارائه مدارک و تکمیل پرونده از سوی همکاران محترم، هیچگونه خدمات درمانی از تاریخ ۱۰/ ۱۰ / ۹۵ به اینشان ارائه نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

  • اصل شناسنامه و کارت ملی بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل به همراه کپی از تمامی صفحات شناسنامه و پشت و روی کارت ملی

تذکر : فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال می بایست گواهی اشتغال به تحصیل جهت ارائه به کانون سردفتران و دفتریاران ارائه نمایند.

  • یک قطعه عکس ۴*۳ بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل (بالای سه سال) – عکس بطور کامل پشت نویسی شده باشد.
  • تکمیل فرم پیوست

از دفتر ۱ الی ۳۰                          مورخ ۹۵/۰۹/۲۰                     ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۳۱ الی ۶۰                         مورخ ۹۵/۰۹/۲۱                     ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۶۱الی ۹۰                          مورخ ۹۵/۰۹/۲۲                     ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفر ۹۱ الی ۱۲۰                        مورخ ۹۵/۰۹/۲۳                      ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۱۲۱ الی ۱۵۰                     مورخ ۹۵/۰۹/۲۴                      ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۱۵۱ الی ۱۸۰                     مورخ ۹۵/۰۹/۲۸                      ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۱۸۱ الی ۲۱۰                     مورخ ۹۵/۰۹/۲۹                      ساعت ۱۷ الی ۱۹

از دفتر ۲۱۱ الی ۲۲۴                     مورخ ۹۵/۰۹/۳۰                      ساعت ۱۷ الی ۱۹

و دیگر دفاتر اطراف کرج

                                                                                    باتشکر

                                                                              واحد بیمه و درمان

دریافت فرم

 

 

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شعار سال
پایگاه اطلاع رسانی کانون البرز
پیوندها
اینفوگرافی