• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
ورود به سایت
واحد بیمه و درمان
دانلود
ورود به سایت
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 - 11:27
کد: 5917

بابایی: نامه مشکلات و چالش های دفاتر اسناد رسمی تقدیم رئیس قوه قضائیه می شود

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: نامه‌ای از مشکلات و چالش‌های موجود در دفاتر اسناد رسمی برای ریاست قوه قضائیه تهیه شده که به زودی تقدیم می شود

بابایی: نامه مشکلات و چالش های دفاتر اسناد رسمی تقدیم رئیس قوه قضائیه می شود

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، عصر روز سه شنبه سران کانون های سردفتران و دفتریاران استان های کشور پس از برگزاری مجمع عمومی ویژه با حضور در ساختمان خیابان فیاض بخش با حسن بابایی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفتگو کردند. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پس از استماع نظرات و پیشنهادات رئیس کانون سردفتران و دفتریاران و تعدادی از مدعوین از تهیه نامه‌ای از مشکلات و چالش‌های موجود در دفاتر اسناد رسمی برای ریاست قوه قضائیه خبر داد و گفت: این نامه به زودی به حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رسما تقدیم خواهد شد.   وی با اشاره به مشکلات موجود در آیین نامه دفاتر اسناد رسمی، گفت: پیشنهادات اصلاح آیین نامه ارائه و مواردی که از سوی کانون سردفتران و دفتریاران اعلام شده، مدنظر قرار گرفته است تا آیین نامه اصلاح و کار تسهیل شود.   رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با دعوت از کانون سردفتران برای ارائه نظرات در خصوص تنقیح قوانین، بر لزوم انتشار آرای شورای عالی ثبت تأکید کرد.   بابایی همچنین پیرامون ماده ۲۹ قانون راهنمایی و رانندگی در زمینه ثبت رسمی خودرو، با تاکید بر اینکه مردم نباید از روابط و معاملات خود در آینده نگرانی داشته باشند، گفت: قصد ما این است که واقعیت روشن شود. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه معتقدم باید از ظرفیت دفاتر به نحو احسن استفاده شود، بر تشکیل کمیته‌های پژوهشی، برون سپاری و فناوری تاکید کرد و گفت: لازم است از دیتاسنتر سازمان ثبت و کانون سردفتران برای برون سپاری و افزایش رضایتمندی شهروندان استفاده شود.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

مناسبتها
شعار سال
پایگاه اطلاع رسانی کانون البرز
مناسبتها
پیوندها
اینفوگرافی