• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
ورود به سایت
واحد بیمه و درمان
دانلود
ورود به سایت
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: چهارشنبه 12 ژانویه 2022 - 13:30
کد: 6210

بابایی: هوشمند سازی ثبت اسناد کشور بدون مشارکت و حضور دفاتر اسناد رسمی معنایی ندارد

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: هوشمند سازی بدون مشارکت دفاتر اسناد رسمی معنایی ندارد و بهره برداری از دیتا سنتر کانون سردفتران و دفتریاران ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای طرح های توسعه ای در حوزه فن آوری اطلاعات است

بابایی: هوشمند سازی ثبت اسناد کشور بدون مشارکت و حضور دفاتر اسناد رسمی معنایی ندارد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، حسن بابایی صبح روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از ساختمان فن آوری اطلاعات و بهره برداری از «دیتاسنتر» کانون سردفتران و دفتریاران گفت: به واقع هوشمند سازی ثبت اسناد کشور بدون مشارکت و حضور دفاتر اسناد رسمی معنایی ندارد و بهره برداری از «دیتا سنتر» کانون سردفتران و دفتریاران ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای طرح های توسعه ای در حوزه فن آوری اطلاعات است. همچنین با تشکر از اقدامات انجام شده در راه اندازی این مرکز «دیتا سنتر» یقینا این اقدام منشا اثر خیر و پیشرفت برای دفاتر اسناد رسمی خواهد بود.

وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی درست و صحیح طرح اسکن دفاتر در دفاتر اسناد رسمی با سرعت پیگیری و اجرا شود که واقع اقدامات و کارهای خوبی در کانون سردفتران و دفتریاران رخ داده است.

معاون قوه قضائیه اظهار کرد: در این خصوص تبادل کارشناس و استفاده از ظرفیت های فن آوری و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را برای تحقق اهداف و برنامه های کانون سردفتران و دفتریاران در دستور کار قراردادیم.

بابایی افزود: با مشاهدات و بررسی ها می توان گفت که این دیتاسنتر جزو ۱۰ مرکز داده خوب کشور است و می خواهم که حتما یک مرکز پشتیبان هم برای مواقع بحرانی در یک استان دیگر ایجاد شود.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از برون سپاری بیش از ۱۸ خدمت ثبتی به دفاتر اسناد رسمی خبرداد و گفت: این تعداد به زودی بیشتر خواهد شد تا مردم مراجعه کمتری به ادارات ثبتی داشته باشند.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شعار سال
پایگاه اطلاع رسانی کانون البرز
پیوندها
اینفوگرافی