• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
ورود به سایت
بیمه و درمان
دانلود
ورود به سایت
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: جمعه 17 سپتامبر 2021 - 12:24
کد: 5683

برگزاری آزمون دفتریاری ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز آزمون دفتریاری دفاتر اسناد رسمی در روز جمعه مورخ ۲۶/۶/۱۴۰۰ در محل سالن اجتماعات کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز برگزار گردید. این آزمون با نظارت و حضور جناب آقای کناریوند مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان البرز به همراه جمعی از مدیران [&hellip

برگزاری آزمون دفتریاری ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز آزمون دفتریاری دفاتر اسناد رسمی در روز جمعه مورخ ۲۶/۶/۱۴۰۰ در محل سالن اجتماعات کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز برگزار گردید.

این آزمون با نظارت و حضور جناب آقای کناریوند مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان البرز به همراه جمعی از مدیران ومسئولان اداره کل ثبت البرزو سازمان و همچنین جناب آقای نصرتی ریاست محترم کانون البرز و تعدادی از اعضای هیأت مدیره  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گزاری شرکت کنندگان راس ساعت ۹ صبح پس از تلاوتی از آیات کلام الله مجید آغاز و راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح  خاتمه یافت.

لازم به ذکر است آزمون دفتریاری از میان افرادی که در اجرای ماده ۳ قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران از ناحیه سران دفاتر اسناد رسمی به عنوان دفتریار اول یا دفتریار دوم معرفی شده اند برگزار می گردد.

(روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز)

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.