• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
واحد حقوقی
ورود به سایت
واحد بیمه و درمان
دانلود
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: سه‌شنبه 25 آوریل 2023 - 15:39
کد: 7218

برگزاری کارگاه آموزش مالیاتی

باتوجه به نزدیکی زمان ارسال اظهارنامه های مالیاتی و اهمیت موضوع و لزوم آگاهی بیشتر همکاران محترم با چگونگی ارسال صحیح اظهارنامه مالیاتی، واحد آموزش کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز قصد برگزاری کارگاه آموزش مالیاتی را دارد. خواهشمند است همکاران محترم دفاتر اسناد رسمی اعم از سردفتر، دفتریار و کارکنان محترم دفاتر که تمایل [&hellip

باتوجه به نزدیکی زمان ارسال اظهارنامه های مالیاتی و اهمیت موضوع و لزوم آگاهی بیشتر همکاران محترم با چگونگی ارسال صحیح اظهارنامه مالیاتی، واحد آموزش کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز قصد برگزاری کارگاه آموزش مالیاتی را دارد. خواهشمند است همکاران محترم دفاتر اسناد رسمی اعم از سردفتر، دفتریار و کارکنان محترم دفاتر که تمایل به حضور در این کارگاه آموزشی را دارند حداکثر تا تاریخ ۱۰/۰۲/۱۴۰۲ به خانم آدینه در کانون البرز با شماره تلفن ۱۲-۳۲۵۴۰۰۱۱-۰۲۶ اعلام فرمایید. تاریخ برگزاری کارگاه آموزشی متعاقباً ازطریق کانون اطلاع رسانی می گردد.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.