• کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
  • امام جواد عليه ‏السلام : تَأخيرُ التَّوبَةِ إغترارٌ؛ به تأخير انداختن توبه، فريبْ‏خوردگى است.
  • امام جواد عليه ‏السلام : مَنْ زارَ عَمَّتى بِقُم فَلَهُ الجَنَّةُ؛ كسى كه عمّه‏ ام را در قم زيارت كند او اهـل بهشت است.
  • امام صادق عليه ‏السلام : مردم، بيشتر از آن‏كه با عمر خود زندگى كنند، با احسان و نيكوكارى خود زندگى مى‏ كنند و بيشتر از آن‏كه با اجل خود بميرند، بر اثر گناهان خود مى‏ ميرند.
تارخ انتشار: سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
کد: 3293

ثبت گارانتی دستگاه اثر انگشت

سردفتران محترم دفاتر اسناد رسمي استان البرز: احتراماً؛ شركت سمارايان (samanoandish.com  و samarayanco.com) ، افتخار داشته است طي دو سال گذشته بيش از ۷۰۰۰ اسكنر اثر انگشت فوترونيك را براي دفاتر اسناد رسمي و دفاتر ازدواج و طلاق تامين نموده است. دستگاه‌هاي مذكور مطابق كارت‌هاي گارانتي ارائه شده داراي دو سال تعويض و ۵ سال [&hellip

ثبت گارانتی دستگاه اثر انگشت

سردفتران محترم دفاتر اسناد رسمي استان البرز:
احتراماً؛ شركت سمارايان (samanoandish.com  و samarayanco.com) ، افتخار داشته است طي دو سال گذشته بيش از ۷۰۰۰ اسكنر اثر انگشت فوترونيك را براي دفاتر اسناد رسمي و دفاتر ازدواج و طلاق تامين نموده است.
دستگاه‌هاي مذكور مطابق كارت‌هاي گارانتي ارائه شده داراي دو سال تعويض و ۵ سال خدمات پس از فروش مي‌باشد؛ خوشبختانه طي دو سال گذشته، به دليل كيفيت بالا و استانداردهاي مناسب، از كل دستگاه‌هاي ارائه شده در كشور،  تنها تعداد انگشت شماری از دستگاه ها (کمتر از ۲۰ دستگاه) تعویض شده است.
با توجه به پايان زمان گارانتي تعويض در استان البرز، به منظور ارائه خدمات پس از فروش، خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به ثبت اطلاعات دستگاه اثر انگشت فوترونيك خود در سايت اين شركت به آدرس زير اقدام نماييد.

http://samarayanco.com/support/

روابط عمومی کانون البرز

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ورود به سامانه
پیوندها
راهنمای نصب
دانلود نرم افزار
تبلیغات