• کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
  • امام جواد عليه ‏السلام : تَأخيرُ التَّوبَةِ إغترارٌ؛ به تأخير انداختن توبه، فريبْ‏خوردگى است.
  • امام جواد عليه ‏السلام : مَنْ زارَ عَمَّتى بِقُم فَلَهُ الجَنَّةُ؛ كسى كه عمّه‏ ام را در قم زيارت كند او اهـل بهشت است.
  • امام صادق عليه ‏السلام : مردم، بيشتر از آن‏كه با عمر خود زندگى كنند، با احسان و نيكوكارى خود زندگى مى‏ كنند و بيشتر از آن‏كه با اجل خود بميرند، بر اثر گناهان خود مى‏ ميرند.
تارخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد: 3843

دیدار هیأت مدیره با ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش روابط عمومی کانون در مردادماه سال جاری رئیس محترم کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز نائب رئیس و خزانه دار باتفاق رئیس و دبیر جامعه سردفتران و دفتریاران این استان با جناب آقای دکتر خدائیان ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ملاقات نمودند. در این دیدار ابتدا رئیس کانون ضمن عرض [&hellip

دیدار هیأت مدیره با ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش روابط عمومی کانون در مردادماه سال جاری رئیس محترم کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز نائب رئیس و خزانه دار باتفاق رئیس و دبیر جامعه سردفتران و دفتریاران این استان با جناب آقای دکتر خدائیان ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ملاقات نمودند.
در این دیدار ابتدا رئیس کانون ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب شایسته ایشان و آرزوی توفیق در خدمت به خانواده بزرگ ثبت اسناد و املاک و دفاتر اسناد کشور پاره ای از مشکلات مبتلابه دفاتراسناد رسمی درخصوص حذف دفتر تمبر و سایر فرآیندهای مکاتبات فیزیکی و همچنین مشکلات دفاتراسناد رسمی در ارتباط با سازمان دارائی امور مالیاتی از قبیل ارسال معاملات فصلی و گزارش عملکرد دفاتر و مشکلات مربوط به اظهارنامه مالیات مشاغل و اخذ پاسخ استعلام های دارائی ونیز تقسیم عادلانه اسناد دولتی و مشکلات ناشی از تنظیم سند اتومبیل مطالبی را بیان داشتند. ریاست محترم سازمان ضمن خوشامدگویی به حاضرین ، دفاتراسناد رسمی را نهادی مورد وثوق و اعتماد مردم و حاکمیت توصیف نمودند و اظهارداشتند سردفتران اسنادرسمی قریب به یک قرن است در راستای ثبت حقوق مردم و بهداشت قضائی جامعه عهده دار این وظیفه خطیر می باشند و توصیه ی اکید داشتند که با همکاری و اتحاد و فرهنگسازی مردم را بیش از پیش به سمت ثبت رسمی اسنادشان ترغیب نماییم و این مهم با تعامل بیشتر در نظارت بر امور دفاتراسناد محقق خواهد شد ریاست محترم سازمان در ارتباط با مشکلات اداره دارائی و امورمالیاتی و حذف آمار و مکاتبات فیزیکی اظهارات نویدبخشی را بیان داشتند.

روابط عمومی کانون البرز

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ورود به سامانه
پیوندها
راهنمای نصب
دانلود نرم افزار
لیست دفاتر اسناد رسمی