• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
پیام رسان های اجتماعی
ورود به سایت
واحد بیمه و درمان
دانلود
پرتال کانون مرکز
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: سه‌شنبه 1 نوامبر 2022 - 14:44
کد: 6776

آغاز ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور

ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون کتبی انتخاب سردفتر اسناد رسمی در راستای ماده (۳) قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که بر اساس آن ماده (۵) قانون دفاتر اسناد رسمی اصلاح گردید در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org آغاز شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و [&hellip

آغاز ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور

ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون کتبی انتخاب سردفتر اسناد رسمی در راستای ماده (۳) قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که بر اساس آن ماده (۵) قانون دفاتر اسناد رسمی اصلاح گردید در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، داوطلبان واجد شرایط می توانند ار روز دوشنبه مورخ ۰۹/۰۸/۱۴۰۱ تا روز یکشنبه مورخ ۱۵/۰۸/۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نمایند.

بر اساس این گزارش، آزمون سردفتری اسناد رسمی در روز جمعه مورخ ۲۵/۰۹/۱۴۰۱ با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان و شهرستان برگزار خواهد شد.کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۲/۰۹/۱۴۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلالع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی متقاضی خواهد رسید.

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.