• خداوند متعال بندگان را نیافرید، مگر آنکه او را بشناسند. پس هرگاه خدا را بشناسند، او را عبادت می کنند.
  • کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.
  • هر که در چهار موقع ، مالک نفس خود باشد:هنگام رفاه و توسعه زندگی ، هنگام سختی و تنگ دستی ، هنگام اشتها و آرزو و هنگام خشم و غضب ؛ خداوند متعال بر جسم او، آتش را حرام می گرداند.
  • کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
ورود به سایت
لیست مراکز درمانی
لیست ارزش معاملاتی املاک
آمار بازدید
بایگانی سایت
تارخ انتشار: پنج‌شنبه 30 آوریل 2020 - 14:45
کد: 4619

قابل توجه همکاران محترم

نظر به اینکه از بیستم اردیبهشت در مرکز استان و از بیست و هفتم اردیبهشت در سایر شهرستانها ، دفاتر مکلف به ارسال استعلام الکترونیکی برای دارایی هستند به همین مناسبت امروز چهارشنبه دهم اردیبهشت جلسه ای جهت بررسی موضوع با حضور چند تن از اعضای هیئت مدیره

قابل توجه همکاران محترم

به نام خدا

سلام علیکم
قابل توجه همکاران محترم
نظر به اینکه از بیستم اردیبهشت در مرکز استان و از بیست و هفتم اردیبهشت در سایر شهرستانها ، دفاتر مکلف به ارسال استعلام الکترونیکی برای دارایی هستند به همین مناسبت امروز چهارشنبه دهم اردیبهشت جلسه ای جهت بررسی موضوع با حضور چند تن از اعضای هیئت مدیره و مدیران کل محترم اداره کل ثبت استان و دارایی و کارشناسان آنها در دفتر مدیر کل محترم دارایی تشکیل گردید و دفتر ۱۸ بعنوان پایلوت جهت بر طرف شدن معایب و اشکالات احتمالی تعیین گردید . توضیحاتی از طرف کارشناسان دارایی ارائه گردید و پیشنهاداتی نیز جهت رفع مشکلات احتمالی از طرف کانون و ثبت مطرح شد . با اجرای طرح پایلوت و تقبل زحمت توسط دفتر اسنارسمی ۱۸ انشاالله سایر موانع احتمالی نیز مرتفع گردد و از تاریخ های مذکور اخذ استعلام الکترونیکی در کلیه دفاتر اسناد رسمی استان اجرایی خواهد شد .
روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

مناسبتها
شعار سال
پیوندها
راهنمای تنظیمات